PAŹDZIERNIKOWO JAK ZWYKLE JEŻOWO

Wielobarwne korony drzew, spadające liście i owoce oraz zwierzęta przygotowujące się do zimowego czasu - to krajobraz jesieni. Ta pora roku potrafi być piękna i urzec nas swoją urodą. W dniu 16.10.2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - technicznego pt. Październikowo jak zwykle jeżowo”. Wzięli w nim udział uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej Nr1. Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz uwrażliwienie dzieci na otaczającą nas przyrodę.

Wizyta w bibliotece nie mogła się odbyć bez głośnego czytania. Dzieci wysłuchały fragmentów książki pt. „Z przygód Krasnala Hałabały”, które w baśniowy sposób ukazują przyrodę jesienną porą. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sil w konkursie.

Laureatami zostali :
I miejsce - Mikołaj Kszczot
II miejsce - Wiktoria Stolf
III miejsce – Nadia Kuźnik
Wyróżnienia: Mateusz Stępień, Adam Stępień.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy zaś laureaci nagrody książkowe.